درباره ما

شرکت فنی مهندسی و بازرگانی اطمینان آور بتیس توس

 به شماره ثبت: ۵۱۹۶۲

 شناسه ملی: ۱۴۰۰۴۲۵۲۰۹۳

 به آدرس: مشهد، نوفل لوشاتو ۶.۱ ، پلاک ۶۱

درتاریخ:۳۰/۰۴/۱۳۹۳  تاسیس شد و در ابتدا به اجرای سیستم های اعلام و اطفای حریق پرداخت و بعد از آن به طراحی برد دستگاه مرکزی اعلام حریق متعارف توسط متخصصان شرکت پرداخت و بعد از آن دتکتورهای اعلام حریق  و سپس شروع به  تولید تجهیزات اعلام حریق بتیس از جمله دستگاه اعلام حریق متعارف بتیس با ویژگی های منحصر به  فرد و صفحه نمایشگر کاراکتری به همراه دماسنج داخلی می‌باشد که ویژگی های این سیستم در کاتالوگ پیوست شده است و دتکتورهای دود و حرارتی ثابت و حرارتی افزایشی پرداخت. طراحی این دستگاه از سال ۱۳۹۲ شروع شد و پس از تست‌های لازم در زمان طولانی در سال ۱۳۹۴ به پایان انجامید و روانه بازار شد که پس از آن بنا به پیشنهادات صورت گرفته از طرف متخصصین این رشته و همچنین صلاحدید متخصصان این شرکت امکانات دیگری به آن افزوده شد و پیش بینی های لازم جهت عمر طولانی این دستگاه انجام پذیرفت.

دتکتور دودی و حرارتی ثابت و حرارتی افزایشی متعارف بتیس که با تکنولوژی SMD و کیفیت بسیار بالا طراحی شده و از قطعات اصلی در تولید آن استفاده شده است و دارای مشخصاتی که در کاتالوگ آن آمده است می‌باشد.

با توجه به اطمینان شرکت از عمر طولانی محصولات اعلام حریق بتیس این قطعات دارای دو سال گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش می‌باشند.